poniedziałek, 10 lipiec 2017 07:12

Zapytanie ofertowe - pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad remontem budynku w zakresie termomodernizacji Wspólnota Mieszkaniowa Rynek 4 Bardo

Wspólnota Mieszkaniowa ul. Rynek 4 w Bardzie zaprasza do składania ofert napełnienie funkcji inspektora nadzoru nad remontem budynku w zakresie termomodernizacji Wspólnota Mieszkaniowa Rynek 4  Bardo.

Oferty zgodne z opisem prosimy składać osobiście w biurze zarządcy  AG-KONCEPT Zarządzanie Nieruchomościami ul. Rynek 29 w Ząbkowicach Śląskich lub przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 17.07.2017r do godz. 10.00 (decyduje data wpływu oferty).

Planowany termin realizacji przedmiotu zamówienia: 30 września 2017r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami oraz sposób przygotowania oferty zawarty jest w załacznikach.

Dokumentacja techniczna zawierająca szczegółowy opis i zakres robót będących przedmiotem nadzoru dostępna jest do pobrania w załacznikach do zapytania ofertowego w sprawie termomodernizacji budynku Rynek 4 Bardo.

Ząbkowice Śląskie, 10.07.2017r.